Juicepressarna

Hanna Wennerstein Williams

VD & RÅ-NYTTIG
hanna.williams@betterjusage.se

Johannes Nilsson

SÄLJANDE DISTRIBUTIONSCHEF & RÅSAFTARE
GÖTEBORG
073 025 77 37
johannes@betterjusage.se

Ahmad Abuhejab

DISTRIBUTIONSANSVARIG & RÅSAFTKURIR
STOCKHOLM
070 325 97 40
ahmad@betterjusage.se

Jim Hedström

CPPO CHIEF PROCUREMENT AND PRODUCTION OFFICER
072 890 66 38
jim@betterjusage.se

Matilda Petterson

KONTORSCHEF & JUICENÖRD (FÖRÄLDRALEDIG)
070 771 12 10
matilda@betterjusage.se

Frida Axelsson

FÖRSÄLJNINGSCHEF
070 419 77 44
frida@betterjusage.se

Lina Rudin

SÄLJKÅRSCHEF
072 332 26 34
lina@betterjusage.se

Zsolt Papay

INKÖP & ÄPPELEXPERT
070 509 52 79
zsolt@betterjusage.se

WESLEY WAHLSTRÖM

INKÖPARE
072 898 25 25
wesley@betterjusage.se

Wasim Shbib

PRODUKTIONSCHEF & MASKINTEKNIKER
085 010 09 40
wasim@betterjusage.se

Alex Dragomir

KUND- & SÄLJKOORDINATOR, JUICE ENTHUSIAST
070 563 94 31
alex@betterjusage.se

Truls Christenson

MARKNADSCHEF
070 858 35 50
truls@betterjusage.se

Hana Nurani

KAMPANJ & DEMO
076 281 83 86
hana@betterjusage.se

LISA MALMSTEN

INNOVATION & CATEGORY MANAGER
072 890 04 00
lisa@betterjusage.se

Carola Kjerrström

HR- & LÖNEANSVARIG
070 394 29 49
carola@betterjusage.se

Pia Liverbro

EKONOMI & JUICEONOM
072 897 60 76
pia@betterjusage.se

Anna Hedberg

EKONOMI- & JUICEASSISTENT
072 890 59 06
anna@betterjusage.se

Cecilia Lund

FÖRSÄLJNINGSCHEF - INNESÄLJ
072 853 27 02
cecilia@betterjusage.se

Niklas Hedström

SÄLJ DVH STOCKHOLM
072 898 24 69
niklas@betterjusage.com

Linda Eriksson

SÄLJ HORECA STOCKHOLM
073 996 32 54
linda@betterjusage.se

Jonas Reimerson

SÄLJ HORECA STOCKHOLM
073 026 47 08
jonas@betterjusage.se

Maja Nero

SÄLJARE HORECA SYD
070 588 70 56
maja@betterjusage.se

Emil Ahlborg

SÄLJ GÖTEBORG
072 898 41 33
emil@betterjusage.se

Amanda Johansson

SÄLJ DVH SKÅNE
073 344 12 83
amanda@betterjusage.se

Sebastian Bäregård

SÄLJ DVH/HORECA GÖTEBORG
076 326 23 06
sebastian@betterjusage.se

Oscar Theander

KUND- & SÄLJKOORDINATOR, JUICESMAKARE
072 897 52 36

oscar@betterjusage.se

Linus Mattsson

REGIONSANSVARIG SYD
073 025 66 67
linus@betterjusage.se

Moa Gustafsson

REGIONSANSVARIG GÖTEBORG
072 898 41 50
moa@betterjusage.se

Stephanie Sundberg

KVALITETSSÄKRING
070 765 96 66
stephanie@betterjusage.se

Kontaktuppgifter

Konsument

Har du frågor eller vill reklamera din Råsaft som du köpt i butik?
08-501 00940
info@rasaft.se

Butik

Är du butiksägare eller mejeriansvarig och har frågor?
08-501 00940
info@rasaft.se

Jobba med oss!

Håll koll på öppna positioner i alla våra regioner genom att följa oss på Linkedin!